Kas yra Bitcoin?

Pirmoji skaitmeninė decentralizuota valiuta, informacinis vienetas.


Bitcoin yra inovacija sukurta kriptografiniu pagrindu 2009 metais, vieno anonimo arba grupe talentingų kripto-entuziastų, pasivadinusiu Satoshi Nakamoto. Pagrindinis tikslas buvo sukurti valiutą, kuri būtų atspari infliacijai, kitaip sakant - defliacinę valiutą. Įdomiausia ir svarbiausia apie šią valiutą yra tai, kad jų niekas nekontroliuoja, jokia valstybinė banko sistema jų nespausdina, kaip dolerius ar eurus - jie atsiranda palaipsniui, ir yra gaminami narių palaikančių šį tinklą. Taigi, pagaliau žmonės atrado galimybę perduoti vertę iš taško A į tašką B be bankų pagalbos. Tai tarsi šviežias oro gūsis žmonijai, kai mūsų privatumo teisės vis dažniau ir labiau ribojamos. Bet kuriam žmogui pasaulyje turinčiam priėjimą prie interneto užtenka kelių sekundžių atsidaryti savo privačią sąskaitą, ir jam nereikėtų atsiklausti jokio banko ar institucijos ir tuo labiau jaudintis dėl galimybės tai sėkmingai padaryti.


Bitcoin taip pat žinomas kaip skaitmeniniai pinigai, kripto-pinigai arba kriptovaliuta, tarptautinis mokėjimo tinklas, interneto pinigai - kaip jūs tai bevadintumėte, bitkoinas yra revoliucija, keičianti mūsų įprastą požiūrį ir naudojimą pinigų.


Iki 2140 m. galutinis šių pinigų kiekis pasieks 21 milioną bitcoin’ų, ir nustos augęs. Tai galutinis numatytas ir nustatytas skaičius ir jų kiekis niekuomet neperžengs šios ribos. Joks centrinis bankas, asmuo ar vyriausybė negali ateiti ir tiesiog “atsispausdinti” daugiau bitcoin’ų. Šiuo atžvilgių bitcoin ir yra defliacinė valiuta, todėl tikėtina jų vertė su laiku tik augs.
Bitcoin bendruomenės


BitcoinCentras:
Telegram: https://t.me/bitcoincentras
Telegram Kripto Naujienos: https://t.me/BitcoinNaujienos
Twitter: https://twitter.com/BitcoinCentras

Tarptautinės:
https://www.reddit.com/r/bitcoin
https://bitcointalk.orgDaugiau apie bitcoin


Kiek bus Pagaminta Bitcoin?
Kur Atsiskaityti Bitcoin Lietuvoje?
Bitcoin Kasimas
Bitcoin Kaina
Bitcoin Naujienos
Pirkti Bitcoin ir kitas kriptovaliutas
Bitcoin Centras Susisiekti